Středa, 1 února, 2023
aktuálně

Užijte si luxusní dovolenou s CK MONOÏ dle vlastních představ

Možná také patříte k lidem, kteří si od mládí říkají, že si jednou přejí užít luxusní dovolenou nebo exotickou dovolenou. Ještě o kousek jiná je dovolená na míru, která cestujícím splní vše, co si přejí. Může jít o splnění představ o místě pobytu, ubytování, také oblíbené zahraniční kuchyni, poznávání historie, zajímavých zvířat, tradic, sportů… Dovolenou na míru vám CK MONOÏ zajistí, stačí jen sdělit, jaké máte přání.

Vydejte se do Černé Hory

Exotická dovolená je snem lidí v každém věku. Avšak i v Černé Hoře se dá prožít exotická dovolená, o čemž vás můžete přesvědčit např. město Kotor s jeho netradiční a jedinečnou historií, také nádherné moře, nebo třeba hotel Chedi Luštica Bay.

Dovolená Černá Hora uspokojí i ty, kteří nemají na dovolené zájem potkávat masy cestovatelů a návštěvníků z mnoha koutů světa. V Černé Hoře je stále „klid“, přestože jde o nádhernou a jedinečnou zemi, která stojí za návštěvu a bližší poznání.

Mnoho hotelů je zárukou, že vaše dovolená bude luxusní dovolená se vším, co k ní patří. Stačí podívat se na nabídku CK MONOÏ, kterou najdete na webových stránkách monoi.cz

Miřte do černého i v Černé Hoře

Zárukou spokojenosti je Černá Hora dovolená – Chedi Luštica Bay. Tady stoprocentně trefíte do černého a dovolenou si budete chtít ještě zopakovat. Jde o nádherný pětihvězdičkový hotel, který má z jedné strany čisté moře a z druhé zelené hory. Svým charakterem připomíná malé městečko s promenádami, kavárnami, romantickým přístavem, lavičkami… Číslo 111 označuje počet pokojů, přičemž 10 z toho je apartmánů a  penthouse. Moře je nádherně čisté, budete mít na něj výhled, všechny pokoje mají terasu nebo balkon. Apartmány mají i svou kuchyňku.

Podívejte se na kompletní informace na monoi.cz a vycestujte tam, kde vás „táhne“ srdce.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články